Čína je důležitou destinací pro získávání zdrojůmlýnky na kávu, s výrobci dodávajícími vybavení pro kavárny, pražírny kávy, distributory, maloobchodníky a značky soukromých značek. Trh pokrývá širokou škálu produktů, včetně komerčních mlýnků na espresso, automatických mlýnků na kávu a modelů pro domácnost. Kupující si mohou vybrat mezi specializovanými výrobci mlýnků a širšími dodavateli kávových zařízení v závislosti na jejich požadavcích na produkty a nákupních plánech.
Při výběru amlýnek na kávuvýrobce v Číně v roce 2026 by měli kupující porovnat sortiment, specifikace otřepů, kapacitu broušení, služby OEM, výrobní opatření a podporu náhradních dílů. Následující seznam představuje pět výrobců pro průzkum dodavatelů. Jde spíše o referenční seznam než o ověřený žebříček kvality výroby nebo podílu na trhu.
Shaoxing Jiehui Electrical Appliances Co., Ltd.
Společnost:Shaoxing Jiehui Electrical Appliances Co., Ltd.
Místo: Shaoxing, Zhejiang, Čína
Hlavní produkty:Komerční mlýnky na kávu, Automatické mlýnky na kávu, Jednodávkové mlýnky na kávu
Typ otřepů: Ploché otřepy
OEM:Ano
Jiehui se specializuje na výrobu mlýnků na kávu, dodává vybavení mezinárodním distributorům, velkoobchodníkům s kávovým vybavením, dodavatelům kaváren a soukromým značkám. Jeho produktová řada pokrývá několik velikostí plochých fréz a konfigurací broušení, což umožňuje kupujícím vybrat si modely podle jejich cílového trhu, očekávané pracovní zátěže a provozních preferencí.
|
Model |
Velikost otřepu |
Burr Lifetime |
Kapacita broušení |
Výkon / rychlost motoru |
Kapacita zásobníku na fazole |
G.W. |
Rozměry produktu |
Režim ovládání |
Dostupné barvy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
JX-680MINI |
Plochý otřep 64 mm |
500kg |
7-12 kg/h |
350 W / 1400 ot./min |
0.5kg |
14.5kg |
29,6 × 21,5 × 47,6 cm |
Časový režim |
Černá, bílá, stříbrná, červená |
|
JX-680 |
Plochý otřep 74 mm |
750kg |
10–19 kg/h |
450 W / 1400 ot./min |
1.2kg |
18.5kg |
41 × 25 × 63,5 cm |
Časový režim |
Černá, bílá, stříbrná, červená |
|
JX-680P |
Plochý otřep 74 mm |
750kg |
10–19 kg/h |
450 W / 1400 ot./min |
1.2kg |
18.5kg |
41 × 25 × 63,5 cm |
Čas + režim vážení |
Černá, bílá, stříbrná, červená |
|
JX-928 |
Plochý otřep 74 mm |
750kg |
10–19 kg/h |
600W / 600–1400 ot./min |
0.12kg |
10.5kg |
Rozměr 31 × 15 × 42 cm |
Variabilní ovládání rychlosti |
Černá, bílá |
|
JX-683 |
Plochý otřep 83 mm |
1000kg |
15-30 kg/h |
550 W / 1400 ot./min |
1.2kg |
19.5kg |
40 × 25 × 66,5 cm |
Časový režim |
Černá, bílá, stříbrná, červená |
|
JX-683P |
Plochý otřep 83 mm |
1000kg |
15-30 kg/h |
550 W / 1400 ot./min |
1.2kg |
19kg |
40 × 25 × 66,5 cm |
Čas + režim vážení |
Černá, bílá, stříbrná, červená |
-
Více velikostí otřepů: Řada zahrnuje konfigurace plochých otřepů 64 mm, 74 mm a 83 mm s uvedenými brusnými kapacitami od 7 do 30 kg/h. Kupující mohou porovnávat modely na základě jejich předpokládaného objemu kávy a požadavků na mletí.
- Různé režimy ovládání: JX-680 a JX-683 používají mletí založené na čase, zatímco JX-680P a JX-683P nabízejí režimy času a vážení. JX-928 je vybaven regulací proměnných otáček od 600 do 1400 ot./min., což poskytuje další konfiguraci pro kupující vyhodnocující pracovní postupy broušení.
- Kapacita a rozměry podle modelu: Kapacita zásobníku se pohybuje od 0,12 kg u JX-928 do 1,2 kg u několika dalších modelů. Porovnání velikosti zásobníku, rozměrů stroje a čisté hmotnosti pomáhá kupujícím posoudit prostor na pultu, frekvenci doplňování zrn a požadavky na přepravu.
- Možnosti životnosti otřepů: Uvedené životnosti otřepů se pohybují od 500 kg do 1 000 kg, v závislosti na modelu. Tyto údaje poskytují referenci pro porovnání produktů, ačkoli skutečná životnost otřepů závisí na typu kávy, použití a podmínkách údržby.
- Přizpůsobení OEM: Jiehui nabízí služby OEM pro obchodní kupující. V závislosti na vybraném modelu a požadavcích objednávky se mohou diskuse o přizpůsobení týkat aplikace loga, barev krytu a balení. Kupující by si měli před zadáním objednávky potvrdit dostupné možnosti, minimální množství objednávky, schválení vzorků a dodací lhůty výroby.
Pro dovozce, velkoobchodníky a soukromé značky nabízí Jiehui několik konfigurací mlýnků v rámci jedné produktové řady. Kupující by si měli před potvrzením hromadné výroby ověřit konečné technické specifikace, elektrické požadavky a výkon vzorku.
Komerční mlýnek na kávu JX-680MINI
- Kapacita mletí:7–12 kg/h
- Životnost Burr: 500 kg
- Motor:350W / 1400 ot./min
- Dávkování:Časový režim
- Napětí:110–240V, 50/60Hz
JX-683P Komerční mlýnek na kávu
- Kapacita mletí:15–30 kg/h
- Životnost Burr: 1,000 kg
- Motor:550W / 1400 ot./min
- Dávkování:Režim času a režim vážení
- Napětí:110–240V, 50/60Hz
- Odvod tepla:Chlazení ventilátorem
- Kapacita zásobníku na fazole: 1.2 kg
JX-683 Komerční mlýnek na kávu
- Kapacita mletí:15–30 kg/h
- Životnost Burr: 1,000 kg
- Motor:550W / 1400 ot./min
- Napětí:110–240V, 50/60Hz
- Kapacita zásobníku na fazole: 1.2 kg
JX-680P Komerční mlýnek na kávu
JX-680 Komerční mlýnek na kávu
- Kapacita mletí:10–19 kg/h
- Životnost Burr: 750 kg
- Motor:450W / 1400 ot./min
- Napětí:110–240V, 50/60Hz
- Kapacita zásobníku na fazole: 1.2 kg
JX-928 Komerční mlýnek na kávu
- Kapacita mletí:10–19 kg/h
- Životnost Burr: 750 kg
- Motor:600W / 600–1400 RPM Variabilní rychlost
- Napětí:110–240V, 50/60Hz
- Kapacita zásobníku na fazole: 120g
- Odvod tepla:Chlazení ventilátorem
Káva Feima
Společnost:Káva Feima
Umístění:Čína; potvrďte smluvní subjekt a adresu závodu
Hlavní produkty:Komerční mlýnky na kávu a vybavení na kávu
Typ otřepu:Záleží na zvoleném modelu
OEM:Potvrďte přímo u dodavatele
Feima je spojena s komerčními mlýnky na kávu a profesionálním vybavením na kávu. Kupující, kteří uvažují o tomto dodavateli, by si měli vyžádat jeho aktuální katalog produktů a porovnat specifikace modelu, metody nastavení broušení, výkon motoru a zamýšlené provozní aplikace. Před nákupem by měla být ověřena dostupnost OEM a podmínky přizpůsobení.
Yuyao Yongfei Electric Co., Ltd.
Společnost:Yuyao Yongfei Electric Co., Ltd.
Umístění:Yuyao, Zhejiang, Čína
Hlavní produkty:Elektrické mlýnky na kávu a kávovary
Typ otřepu:Záleží na zvoleném modelu
OEM:Potvrďte přímo u dodavatele
Yongfei vyrábí elektrické mlýnky na kávu a kávovary pro různé požadavky trhu. Jeho sortiment může být relevantní pro kupující, kteří hledají zařízení na přípravu kávy od jednoho dodavatele. Dovozci by měli potvrdit dostupné modely mlýnků, technickou dokumentaci, objednaná množství a zda je u vybraných položek nabízena výroba pod soukromou značkou nebo přizpůsobení produktu.
Guangdong Gemilai Intelligent Technology Co., Ltd.
Společnost:Guangdong Gemilai Intelligent Technology Co., Ltd.
Umístění:Guangdong, Čína
Hlavní produkty:Mlýnky na kávu, kávovary na espresso a vybavení na kávu
Typ otřepu:Záleží na zvoleném modelu
OEM:Potvrďte přímo u dodavatele
Gemilai se zaměřuje na vybavení pro přípravu kávy, včetně espresso strojů a mlýnků na kávu. Jeho širší produktové portfolio může být užitečné pro distributory, kteří získávají více typů zařízení na přípravu kávy. Než budou kupující pokračovat, měli by u společnosti vyhodnotit jednotlivé modely brusek a potvrdit dostupnost OEM, možnosti značky, výrobní požadavky a poprodejní podporu.
Technologie ZILONG
Společnost:Technologie ZILONG
Umístění:Foshan, Guangdong, Čína
Hlavní produkty:Komerční mlýnky na kávu a espresso kávovary
Typ otřepu:Záleží na zvoleném modelu
OEM:Ano
ZILONG dodává profesionální kávové vybavení pro distributory, kavárny a podniky soukromých značek. Její produktové portfolio zahrnuje stroje na espresso a mlýnky na kávu, což z ní činí potenciální možnost pro kupující, kteří pořizují více než jednu kategorii komerčních kávových zařízení.
Společnost inzeruje přizpůsobení OEM/ODM, včetně brandingu, vzhledu, konfigurace a možností balení. Kupující by měli s dodavatelem před potvrzením projektu projednat konkrétní model brusky, technické požadavky, vyhodnocení vzorků, plán výroby a minimální objednací množství.
Srovnání top 5 výrobců mlýnků na kávu v Číně
Těchto pět výrobců se liší zaměřením na produkty, konfiguracemi mlýnků a potenciálními aplikacemi zdrojů. Kupující by měli porovnávat své skutečné specifikace produktu a potvrzené služby, spíše než se spoléhat pouze na velikost společnosti nebo sortiment.
| Výrobce | Hlavní produktové zaměření | Vlastnosti produktu |
|---|---|---|
| Káva Jiehui | Komerční a jiné mlýnky na kávu | Více velikostí plochých fréz, včetně modelů 64 mm, 74 mm a 83 mm |
| Káva Feima | Komerční mlýnky na kávu a vybavení na kávu | Profesionální brusné zařízení pro komerční aplikace |
| Yongfei Electric | Elektrické mlýnky na kávu a kávovary | Mlýnky spolu s dalšími zařízeními na přípravu kávy |
| Gemilai | Mlýnky na kávu a espresso stroje | Více kategorií kávových zařízení v rámci jednoho produktového portfolia |
| Technologie ZILONG | Komerční mlýnky na kávu a espresso stroje | Zařízení na mletí kávy a espresso pro komerční trhy |
Produktová specializace:Jiehui se zaměřuje na mlýnky na kávu, což z něj činí relevantního kandidáta pro kupující, kteří porovnávají různé konfigurace komerčních mlýnků. Gemilai a ZILONG také pokrývají kávovary na espresso, které mohou být užitečné při nákupu více kategorií zařízení.
Specifikace mlýnku:Kupující by měli porovnávat průměr frézy, výkon motoru, jmenovitý brusný výkon, dávkovací funkce a zamýšlené provozní podmínky model od modelu. Větší otřepy automaticky neznamená lepší přizpůsobení pro každou aplikaci.
Požadavky OEM/ODM:Jiehui výslovně nabízí služby OEM, zatímco ZILONG inzeruje přizpůsobení OEM/ODM. U ostatních výrobců by kupující měli potvrdit aktuální dostupnost služeb a podmínky přímo.
Výroba a dodávka:Od každého dodavatele z užšího výběru si vyžádejte MOQ, dodací lhůtu vzorku, plán hromadné výroby, požadavky na kontrolu a ujednání o náhradních dílech.
Celkové pořizovací náklady:Porovnejte nabídku spolu s poplatky za přizpůsobení, balením, dopravou, příslušnými dovozními náklady a očekávanými poprodejními výdaji.
Pro kupující, jejichž primárním požadavkem jsou komerční mlýnky na kávu s různými konfiguracemi plochých otřepů a možnostmi soukromých značek, stojí za to zahrnout Jiehui do počátečního užšího výběru. Konečný výběr by měl stále záviset na ověřených vzorcích, technických požadavcích, ceně a schopnosti dodavatele splnit harmonogram objednávek.
